Deníček

5.11 a 6.11 Víkend

6. listopadu 2011 v 19:35 | Vee
Na začátk bych vám chtěla říct, že o víkendu pracuji hlavně na grafickém blog http://v-grafika.blog.cz a učím se, tak o víkendu nebudu moc psát články.
5.listopadu 2011 (sobota)
Do půlnoci jsem byla na skype s kamarádkami Domčou a Eliškou. Čekaly jsme jestli zruší Facebook (sice tomu ani jedna nevěřila, ale chtěly jsme si povídat). Dopadlobto jak jsme si myslely-nic se nestalo. Spala jsem do půl jedenácté a hnedka jsem šla ven ze Sisinkou. Po obědě jsem se šla učit VELKÁ PÍSMENA, samozdřejmě z toho mám hlavu jak pátrací balón. Ve škole nám to nevysvětlí a pak se divý, že máme 5-ky. Okolo 15:00 jsem si šla procvičit na počítač přírodopis. Sedla jsem si potom na sedačku a četla jsem si Zbohem základko. Poté jsem si na skype povídala s Eliškou. Povídaly jsme si od půl páté do půl jedenácté, to mi vypadl net. Když jsme si povídaly, tak jsme mezitím psaly dost krutý saty na Facebook.

6.listopadu 2011 (neděle)
Včera jsem šla spát zase až dnes, ale vztala jsem v devět. Skoukla jsem jeden film Poslední prázdniny a šla na počítač. Psala jsem si s Eliškou a pak jsme si i povídaly na skype. Ve dvanáct jsem se šla koukat na Amerika hledá topmodelku a pak na Ošklivku Katku, pak jsem šla ven ze Sisinkou. V tři jsem si na skype začala povídat s Domčou. Dělala jsem si přitom nový design. V pět jsem si šla umýt vlasy. V šest šla na počítač pracovat na blogu a psát si s Michael. Teď budu večeřet a půjdu poté mamkou ven ze Sisinkou. Večer se půjdu koukat na nějaký film, nevím jaký. Dneska půjdu spát brzo, protože do školy pojedu brzo ikdyž nevím proč. Tak pěkný večer.
 
 

Reklama

Přejít na